fot. AJ
Kobieta na swoim w Inowrocławiu
Spotkanie "kobiet na swoim" już za nami. Czy Inowrocław stanie się platformą dla pań, które łączy fakt, że są przedsiębiorcze? Mamy nadzieję, że tak.
2017-11-09, 16:07Przypominamy, że z pomysłem zorganizowania w naszym mieście takiego spotkania wyszła Justyna Niebieszczańska. Inowrocławianka wspólne ze swoją partnerką biznesową Joanną Czerską-Thomas, w tym roku wydały książkę "Kobieta na swoim". Potrzeba zorganizowania wydarzenia wzięła się z licznie napływających pytań o to, jak to jest z tym biznesem.

Na spotkanie w Inowrocławiu przyszło ponad 20 pań. Po co przyszły? Między innymi po to, żeby dowiedzieć się jak należy planować rozwój swojej firmy, żeby utrzymała się na rynku przez przynajmniej 5 lat, co zrobić, żeby nie być pracownikiem we własnej firmie, jak pogodzić życie osobiste z zawodowym, jak uskutecznić komunikację z pracownikami naszej firmy czy w końcu jak poradzić sobie z faktem, że przy prowadzeniu własnej działalności, 24 godziny to czasami za mało czasu. Był również czas na poznanie się, wymianę wizytówek oraz podzielenie się własnym refleksjami na temat tego, jak to jest być kobietą na swoim.

Inowrocławskie spotkanie było pierwszym z cyklu "Kobieta na swoim". Justyna oraz Joanna odwiedzą jeszcze kilka innych miast w Polsce. Następne zaplanowane jest 15 listopada we Włocławku. [AJ]