fot. Medyk
W pogoni za pięknem. Spotkanie w Medyku
Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu cyklicznie organizuje konferencje naukowo-szkoleniowe o tematyce związanej ze zdrowiem.
2017-11-30, 12:55W tym roku w murach „Medyka” po raz pierwszy zagoszczą specjalistki z dziedziny kosmetologii- dr Laura Nowowiejska, dr Joanna Artkop, mgr Hanna Dolecka. Konferencja pod hasłem „W pogoni za pięknem - współczesne spojrzenie kosmetologii na profilaktykę i pielęgnację skóry” będzie doskonałą okazją by zgłębić meandry kosmetyki.

Znakiem naszych czasów jest przykładanie coraz większej wagi do pielęgnacji skóry. Staramy się spowolnić niekorzystne działanie upływającego czasu, zniwelować wpływ środowiska na stan cery. Prelegenci zaproszeni do „Medyka”, w trakcie wykładów przybliżą uczestnikom konferencji tematykę związaną z pielęgnacją cery dojrzałej i trądzikowej, jak również tajniki trychologii.

Po części wykładowej rozpoczną się warsztaty z zakresu dietetyki, zabiegów wyszczuplających i wizażu, skierowane do wszystkich uczestników. Atutem konferencji będzie wysoki poziom merytoryczny oraz obecność cenionych specjalistów i marek kosmetycznych będących liderami na rynku. Zachęcamy do uczestnictwa zarówno osoby zajmujące się zawodowo kosmetyką, jak i wszystkich, którym bliska jest troska o zdrowy i promienny wygląd.