fot. nad.
Świąteczne inspiracje w Galerii Solnej
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Wszyscy robimy prezenty i zastanawiamy się, co podarować najbliższym. Galeria Solna to miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo prezentów, jak również elementy wystroju naszego domu i dodatki do stylizacji świątecznych.
2017-12-19, 20:03Mimo iż, okres przedświąteczny jest bardzo napięty, to większość czeka, aby spotkać się wspólnie przy jednym stole, a później rozpakować prezenty. Oczywiście najbardziej czekają na ten dzień dzieci, które z niecierpliwością będą mogły zajrzeć pod choinkę. Jednym z ważnych elementów wystroju jest oczywiście stół wigilijny. Nie zapominajcie on piękniej zastawie, kieliszkach, czy ozdobnym obrusie. Wiele inspiracji możecie znaleźć w Home & You, czy Pepco w Galerii Solnej. Znajdziecie tam wiele elementów wystroju w różnych tonacjach kolorystycznych. Zabawne figurki przedstawiające bałwanki, renifery, czy aniołki na pewno ozdobią każde wnętrze i stworzą świąteczny klimat. Elementy wystroju są również dobrym pomysłem na prezent.

Pomysłów na prezenty może być jednak całe mnóstwo. Mogą to być: portfel, ładne rękawiczki, czy zegarek. Inspiracji szukajcie w Mohito, Gino Rossi, Monnari, Diament, Medicine. Niemalże każdy sklep w Galerii Solnej ma do zaproponowania wyjątkowy prezent.

Dobrym pomysłem na prezent są również kosmetyki. W sklepach Hebe, Rossmann, Yves Rocher i Douglas znajdziecie wiele zestawów świątecznych, z których ucieszy się każdy. I tutaj macie do wyboru pachnące balsamy, olejki i piękne perfumy. Jeśli wiecie jakie zapachy wybrać to na pewno to dobry pomysł na prezent.

Kolejnym pomysłem może być bielizna. Panowie, którzy znają odpowiedni rozmiar śmiało mogą położyć pod choinkę ekskluzywny zestaw bielizny lub piękną halkę. Inspiracji szukajcie w Triumph oraz Esotiq. Dobrym pomysłem mogą być również zabawne skarpetki z motywami choinek i reniferów. Wesołych dodatków szukajcie w Sinsay, Reserved, Medicine, House, Cropp w Galerii Solnej.

Poza wystrojem wnętrz oraz prezentami podczas Świąt Bożego Narodzenia jest oczywiście nasz ubiór. Zadbajmy o ty, by tego wieczoru wyglądać wyjątkowo. Niezwykle ważne są dodatki, które jak wiadomo są dopełnieniem każdej stylizacji. Eleganckie buty, torebki, kolczyki – te elementy sprawią, że będziecie wyglądać z klasą.

Zapraszamy wszystkich do Galerii Solnej na świąteczne zakupy. Inspiracji szukajcie w sklepach, ale również w naszej świątecznej Gablocie Inspiracji.