fot. MJ
Sylwestrowa Strefa Kobiet
Specjalna, bo sylwestrowa odsłona Strefy Kobiet w Galerii Solnej dobiegła końca. Tym razem stylistka - Ana Pelicana udzielała bezpłatnych porad w sklepie Top Secret. Natomiast w doborze odpowiedniego makijażu na tę wyjątkową noc pomagały wizażystki z Douglasa.
2017-12-31, 10:34Jaka powinna być kreacja sylwestrowa? - To wszystko zależy od tego kto i na jaki rodzaj imprezy się wybiera. Oczywiście, sylwester rządzi się swoimi prawami i powinnyśmy tego dnia błyszczeć - nawet na domówkach! - mówi Ana Pelicana. - Jednak czy to będzie stonowana błyszcząca sukienka, czy taka, że praktycznie tylko melodii jej brakuje, bo jest aż tak błyszcząca - to jest tylko i wyłącznie zależne od nas. - dodaje stylista.

W całej Galerii Solnej trwają wyprzedaże, jednak nie tylko one przyciągały tego dnia klientów do Top Secret. Dużą popularnością cieszyły się głównie sukienki, ale i inne kreacje z bogatej sylwestrowo-karnawałowej kolekcji, jaką sklep ma do zaoferowania. Jeśli chodzi natomiast o makijaż - to do mocno święcących ubrań - zdecydowanie górowały prośby o jego delikatną odsłonę. [AJ]